facebook twitter Google Plus
Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv'nin yeni dizisi Seven Ne Yapmaz 8. bölüm tanıtım Fragmanı yayınlandı. Mf Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Yusuf Çim ve Seren Şirince'nin başrollerini paylaştığı Metin Balekoğlu'nun yönetmenliğini yaptığı atv ekranlarının yeni dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.Ozan Gizem'in dedesinin fotoğrafını bir diş macunu ilanında görünce şok olur. Demek tanıştırdığı kişiler sahtedir. Belki de her şey belki de Gizem bile. Gizem ve Arzu bu durumu reddeder fakat Ozan'ın şüpheleri devam eder. Onca dolap çeviren Gizem ve Arzu'nun itiraf etmeye cesareti yoktur bu yüzden kanıt bulmaları gerekecektir.
Seven Ne Yapmaz dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Seven Ne Yapmaz dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Seven Ne Yapmaz 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti